535 515 535
biuro@percentum.pl
Logo Facebook

Biuro Rachunkowe Percentum
Dojazd z: Bytom (centrum)

Poniżej mapa przedstawiająca dojazd do naszego Biura Rachunkowego z centrum miasta Bytom. Zapraszamy do wizyty w naszym biurze lub do kontaktu telefonicznego (535 515 535) i mailowego (biuro@percentum.pl) wszystkie firmy z Bytomia. Adres naszej siedziby: Bytom, ul. Wrocławska 122/16-17 (budynek PEC / Straż Miejska).

Wyznacz trasę z: Bytom (centrum)Informacje dla Klientów z Bytomia

Konkurencyjność Biura Rachunkowego Percentum mieszczącego się w Bytomiu to jeden z największych atutów przygotowanej oferty. Robimy wszystko aby ceny za nasze usługi rachunkowe należały do jednych z najniższych w regionie, a zakres oferty obejmował wszystkie sprawy księgowe związane z prowadzeniem firmy, jak i domowego budżetu.

Jeśli potrzebna Ci jest dobra i doświadczona księgowa w Bytomiu, nasze Biuro Rachunkowe spełni Twoje oczekiwania. Oferta Percentum została przygotowana właśnie z myślą o mieszkańcach Bytomia i okolic, którzy szanują swój czas i cenią szybkie terminy załatwienia spraw księgowych. Obsługujemy również małe i średnie firmy, kompleksowo zajmując się sprawami księgowymi. O naszych umiejętnościach i doświadczeniu świadczy rosnąca liczba zadowolonych Klientów, którzy doceniają oferowaną przez Biuro Rachunkowe wygodę i dobre ceny.

Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi szczegółami w zakresie stałej współpracy, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Księgowe Biura Rachunkowego Percentum Bytom udzielą wszystkich informacji na ten temat, podpowiadając najkorzystniejsze warunki oraz nakreślając przyszłą strategię działania, której celem będzie ochrona finansów poprzez korzystniejsze rozliczanie podatków.

Zachęcamy również do zapoznania się z:

  • pełną ofertą Biura - Oferta
  • opisem naszego Biura - O Biurze
  • oraz cennikiem i promocjami - Cennik
Dodatkowe informacje

Używam Comarch Optima

Numer certyfikatu księgowego

Elektroniczny panel komunikacji z klientem SaldeoSMART

Biuro Rachunkowe Percentum - Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17  tel: 535 515 535,  mail: biuro@percentum.pl Logo Facebook
Biuro Rachunkowe Percentum
Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17
tel: 535 515 535
mail: biuro@percentum.pl
Logo Facebook
Zobacz jak do nas dojechać z miasta: Bytom, Radzionków, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Menu: Strona główna | O Biurze | Cennik | Oferta | Kontakt

Usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych
prowadzenie KPiR (księgi przychodów i rozchodów)
prowadzenie ewidencji ryczałtowych
obsługa płacowa i kadrowa
pomoc w założeniu własnej firmy
prowadzenie księgowości małej i dużej firmy
prezentacja wyników finansowych