535 515 535
biuro@percentum.pl
Logo Facebook

Biuro Rachunkowe Percentum
Dojazd z: Chorzów

Poniżej mapa przedstawiająca dojazd do naszego Biura Rachunkowego z sąsiedniego miasta - Chorzów. Zapraszamy do wizyty w naszym biurze lub do kontaktu telefonicznego (535 515 535) i mailowego (biuro@percentum.pl) wszystkie firmy z Chorzowa. Adres naszej siedziby: Bytom, ul. Wrocławska 122/16-17 (budynek PEC / Straż Miejska).

Wyznacz trasę z: ChorzówInformacje dla klientów z Chorzowa

Chorzów to miasto o dużym potencjale gospodarczym. Działająca na terenie miasta znaczna liczba firm, potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania dobrych usług księgowych. Takie może zapewnić Biuro Rachunkowe Percentum, skupiające się na księgowości firmowej, jak również obsłudze osób prywatnych.

W zakresie wykonywanych czynności znajdują się wszystkie zadania, których powinien dopełnić każdy przedsiębiorca. Rozliczanie deklaracji podatkowych, wyliczanie zaliczek VAT, a także regulowanie zobowiązań względem US i ZUS. Osoby prywatne mogą w naszym biurze rozliczyć coroczne zeznania podatkowe, a także dopełnić formalności związanych z pobieranymi świadczeniami rentowymi, emerytalnymi i zdrowotnymi.

Stacjonarne biuro naszej firmy czeka na wszystkich zainteresowanych, a nasi pracownicy udzielają pomocy od ręki. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, studiując i analizując wciąż zmieniające się przepisy prawa podatkowego. Wszystko po to, aby Twoje podatki znajdowały się pod dokładnym nadzorem doświadczonych księgowych. Zapraszamy mieszkańców Chorzowa i sąsiednich miejscowości - Biuro rachunkowe Percentum czeka na Ciebie w każdej sprawie związanej z księgowością.

Zachęcamy również do zapoznania się z:

  • pełną ofertą Biura - Oferta
  • opisem naszego Biura - O Biurze
  • oraz cennikiem i promocjami - Cennik
Dodatkowe informacje

Używam Comarch Optima

Numer certyfikatu księgowego

Elektroniczny panel komunikacji z klientem SaldeoSMART

Biuro Rachunkowe Percentum - Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17  tel: 535 515 535,  mail: biuro@percentum.pl Logo Facebook
Biuro Rachunkowe Percentum
Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17
tel: 535 515 535
mail: biuro@percentum.pl
Logo Facebook
Zobacz jak do nas dojechać z miasta: Bytom, Radzionków, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Menu: Strona główna | O Biurze | Cennik | Oferta | Kontakt

Usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych
prowadzenie KPiR (księgi przychodów i rozchodów)
prowadzenie ewidencji ryczałtowych
obsługa płacowa i kadrowa
pomoc w założeniu własnej firmy
prowadzenie księgowości małej i dużej firmy
prezentacja wyników finansowych