535 515 535
biuro@percentum.pl
Logo Facebook

Biuro Rachunkowe Percentum
Dojazd z: Piekary Śląskie

Poniżej mapa przedstawiająca dojazd do naszego Biura Rachunkowego z sąsiedniego miasta - Piekary Śląskie. Zapraszamy do wizyty w naszym biurze lub do kontaktu telefonicznego (535 515 535) i mailowego (biuro@percentum.pl) wszystkie firmy z Piekar Śląskich. Adres naszej siedziby: Bytom, ul. Wrocławska 122/16-17 (budynek PEC / Straż Miejska).

Wyznacz trasę z: Piekary ŚląskieInformacje dla Klientów z Piekar Śląskich

Mieszkańcy Piekar Śląskich oraz działające w tym mieście firmy mogą skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty na prowadzenie usług księgowych. Biuro Rachunkowe Percentum przygotowało kompleksową ofertę w zakresie obsługi firm i osób prywatnych. W asortymencie usług znajdują się wszystkie czynności związane z rozliczaniem podatków, prowadzeniem list płac, a także rozliczenia roczne dla osób prywatnych.

Nasze Biuro Rachunkowe wyróżniają atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji, połączone z doświadczoną i doskonale wykwalifikowaną obsługą, która szybko rozwiąże każdy problem. Zachęcamy do nawiązania długofalowej współpracy w zakresie prowadzenia firmowej rachunkowości. Działamy stacjonarnie, dzięki czemu w każdej sytuacji służymy szybką radą i pomocą, pośrednicząc między innymi w załatwianiu wszystkich spraw podatkowych z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami.

Działamy na terenie Śląska, koncentrując się na Bytomiu i sąsiednich miejscowościach – w tym Piekarach Śląskich. Duży nacisk kładziemy na konkurencyjność cenową oraz elastyczność w stosunku do naszych Klientów. Biuro rachunkowe Percentum gwarantuje najlepszy zakres usług księgowych na rynku.

Zachęcamy również do zapoznania się z:

  • pełną ofertą Biura - Oferta
  • opisem naszego Biura - O Biurze
  • oraz cennikiem i promocjami - Cennik
Dodatkowe informacje

Używam Comarch Optima

Numer certyfikatu księgowego

Elektroniczny panel komunikacji z klientem SaldeoSMART

Biuro Rachunkowe Percentum - Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17  tel: 535 515 535,  mail: biuro@percentum.pl Logo Facebook
Biuro Rachunkowe Percentum
Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17
tel: 535 515 535
mail: biuro@percentum.pl
Logo Facebook
Zobacz jak do nas dojechać z miasta: Bytom, Radzionków, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Menu: Strona główna | O Biurze | Cennik | Oferta | Kontakt

Usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych
prowadzenie KPiR (księgi przychodów i rozchodów)
prowadzenie ewidencji ryczałtowych
obsługa płacowa i kadrowa
pomoc w założeniu własnej firmy
prowadzenie księgowości małej i dużej firmy
prezentacja wyników finansowych