535 515 535
biuro@percentum.pl
Logo Facebook

Biuro Rachunkowe Percentum
Dojazd z: Radzionków

Poniżej mapa przedstawiająca dojazd do naszego Biura Rachunkowego z sąsiedniego miasta - Radzionków. Zapraszamy do wizyty w naszym biurze lub do kontaktu telefonicznego (535 515 535) i mailowego (biuro@percentum.pl) wszystkie firmy z Radzionkowa. Adres naszej siedziby: Bytom, ul. Wrocławska 122/16-17 (budynek PEC / Straż Miejska).

Wyznacz trasę z: RadzionkówInformacje dla Klientów z Radzionkowa

Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z oferty Biura Rachunkowego Percentum. Jeśli jesteś mieszkańcem Radzionkowa i okolic lub prowadzisz firmę na tym terenie, nasza oferta została przygotowana właśnie dla Ciebie. Proponujemy ciekawą ofertę współpracy w kilku wariantach. Od pojedynczych usług rachunkowych wykonywanych zdalnie, aż do długofalowej współpracy w zakresie księgowości firmowej. Zapewniamy elastyczne podejście do Klientów, dbając o ich zadowolenie, a jednocześnie czuwając nad prawidłowością i zgodnością księgowości z obwiązującymi przepisami prawa.

W związku z tym, że obsługujemy wiele firm z Radzionkowa proponujemy naszym Klientom odbiór dokumentów księgowych z siedziby ich firm.

Osoby prywatne również mogą zadbać o swój domowy budżet, korzystając z doświadczenia naszych księgowych. Ulgi podatkowe, odliczenia, niższe stawki – doradzamy najlepsze rozwiązania, zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i sytuacji każdego Klienta. Działamy nieszablonowo, traktując każde zlecenie jako wyzwanie. Naszym celem jest pełna ochrona finansów Klientów, którą Biuro Rachunkowe Percentum realizuje przez nieustanne analizowanie zmieniających się przepisów prawa podatkowego.

Zachęcamy również do zapoznania się z:

  • pełną ofertą Biura - Oferta
  • opisem naszego Biura - O Biurze
  • oraz cennikiem i promocjami - Cennik
Dodatkowe informacje

Używam Comarch Optima

Numer certyfikatu księgowego

Elektroniczny panel komunikacji z klientem SaldeoSMART

Biuro Rachunkowe Percentum - Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17  tel: 535 515 535,  mail: biuro@percentum.pl Logo Facebook
Biuro Rachunkowe Percentum
Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17
tel: 535 515 535
mail: biuro@percentum.pl
Logo Facebook
Zobacz jak do nas dojechać z miasta: Bytom, Radzionków, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Menu: Strona główna | O Biurze | Cennik | Oferta | Kontakt

Usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych
prowadzenie KPiR (księgi przychodów i rozchodów)
prowadzenie ewidencji ryczałtowych
obsługa płacowa i kadrowa
pomoc w założeniu własnej firmy
prowadzenie księgowości małej i dużej firmy
prezentacja wyników finansowych