535 515 535
biuro@percentum.pl
Logo Facebook

Biuro Rachunkowe Percentum
Dojazd z: Tarnowskie Góry

Poniżej mapa przedstawiająca dojazd do naszego Biura Rachunkowego z sąsiedniego miasta - Tarnowskie Góry. Zapraszamy do wizyty w naszym biurze lub do kontaktu telefonicznego (535 515 535) i mailowego (biuro@percentum.pl) wszystkie firmy z Tarnowskich Gór. Adres naszej siedziby: Bytom, ul. Wrocławska 122/16-17 (budynek PEC / Straż Miejska).

Wyznacz trasę z: Tarnowskie GóryInformacje dla Klientów z Tarnowskich Gór

Jeżeli jesteś mieszkańcem lub prowadzisz działalność w Tarnowskich Górach oraz sąsiednich miejscowościach i w dalszym ciągu poszukujesz dobrego biura rachunkowego, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Wszystkim zainteresowanym Klientom proponujemy kilka możliwych form współpracy. Od pojedynczych porad księgowych, świadczonych stacjonarnie lub drogą telefoniczna, aż do kompleksowej obsługi księgowej małych, średnich i dużych firm.

O tym jak ważna jest prawidłowo prowadzona księgowość nie trzeba nikogo przekonywać. Nawet najmniejsze nieprawidłowości mogą być powodem późniejszych uciążliwych kontroli skarbowych. Biuro Rachunkowe Percentum adresuje swoje usługi do najbardziej wymagających Klientów z Tarnowskich Gór, dla których liczy się terminowość i zawsze najwyższa jakość świadczonych porad i czynności księgowych. Nasi księgowi dbają o to, aby księgowość w Państwa firmach była transparentna, a domowe finanse nie zostały obciążenie nienależnymi podatkami. Biuro Rachunkowe Percentum doradza, podpowiada i działa w imieniu Klientów, załatwiając wszystkie sprawy w Urzędzie Skarbowym i ZUS na terenie całego Śląska.

Zachęcamy również do zapoznania się z:

  • pełną ofertą Biura - Oferta
  • opisem naszego Biura - O Biurze
  • oraz cennikiem i promocjami - Cennik
Dodatkowe informacje

Używam Comarch Optima

Numer certyfikatu księgowego

Elektroniczny panel komunikacji z klientem SaldeoSMART

Biuro Rachunkowe Percentum - Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17  tel: 535 515 535,  mail: biuro@percentum.pl Logo Facebook
Biuro Rachunkowe Percentum
Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17
tel: 535 515 535
mail: biuro@percentum.pl
Logo Facebook
Zobacz jak do nas dojechać z miasta: Bytom, Radzionków, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Menu: Strona główna | O Biurze | Cennik | Oferta | Kontakt

Usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych
prowadzenie KPiR (księgi przychodów i rozchodów)
prowadzenie ewidencji ryczałtowych
obsługa płacowa i kadrowa
pomoc w założeniu własnej firmy
prowadzenie księgowości małej i dużej firmy
prezentacja wyników finansowych