535 515 535
biuro@percentum.pl
Logo Facebook

Biuro Rachunkowe Percentum
Bytom, ul. Wrocławska 122/16-17 (budynek PEC / Straż Miejska)

Biuro Rachunkowe Percentum to młoda prężnie działającą kadra księgowych świadczących rzetelnie i nowocześnie szeroki zakres usług rachunkowo-księgowych i konsultacji podatkowych. Nasze księgowe posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe do prowadzenia biura rachunkowego, potwierdzone uzyskanym Certyfikatem Ministerstwa Finansów. Wieloletnia praktyka i doświadczenie w połączeniu ze szczegółową kontrolą zmieniających się przepisów podatkowych sprawiają, że nasi Klienci zawsze otrzymują wiarygodne i potwierdzone informacje.

Biuro Rachunkowe Percentum świadczy usługi księgowe i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadrowo - płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości zarówno w małej jak i dużej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług księgowych naszego Biura Rachunkowego.

Stosując zasady nowoczesnej rachunkowości oferujemy Klientom naszego Biura nową jakość:

  • indywidualne podejście do potrzeb Klienta w oparciu o partnerstwo i pełen profesjonalizm;
  • dostęp do wyników finansowych firmy nawet po godzinach pracy Biura Rachunkowego;
  • możliwość elektronicznego przesyłu dokumentów poprzez import plików z bazy danych Klienta;
  • odbiór dokumentów rozliczeniowych u Klienta;
  • niskie koszty opracowania dokumentów księgowych;

Kompleksowa obsługa Klientów Biura Rachunkowego Percentum

W ramach prowadzonych usług księgowo – rachunkowych oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę, w skład której wchodzą między innymi:

  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (KPiR) wraz z rejestrami i deklaracjami VAT;
  • prowadzenie księgi handlowej wraz z rejestrami i deklaracjami VAT;
  • prowadzenie ewidencji przychodów;
  • obsługa kadrowo - płacowa;
  • ewidencja środków trwałych i wyposażenia;

Nasze Biuro Rachunkowe wykonuje także usługi dodatkowe takie jak przygotowanie deklaracji INTRASTAT, rozliczanie delegacji pracowników, kontrolę poprawności wpłat do US, przygotowanie przelewów zobowiązań podatkowych, nadzór nad terminami i limitami. Klientom, którym zależy na oszczędności czasu oferujemy odbiór dokumentów księgowych od Klienta.

Indywidualne podejście do Klienta

Wysokie kwalifikacje naszych księgowych dają nam możliwość indywidualnego podejścia do Klienta i realizację określonych wymagań. Zapewniamy swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższy poziom jakości świadczonych usług, stały ich rozwój oraz oferujemy najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania. Podstawowym krokiem aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję jest szczegółowa konsultacja i rozpoznanie potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta. Nasze Biuro Rachunkowe przykłada wszelkich starań aby Klienci byli zadowoleni. Kluczem do znalezienia prawidłowego rozwiązania jest indywidualne rozpoznanie potrzeb Klienta.

Wartości, którymi kierujemy się na co dzień, to przede wszystkim: elastyczność, profesjonalizm, doświadczenie i wiedza, wysoka jakość usług, zaangażowanie oraz dopasowanie do Klienta.

Lokalizacja i obszar działania

Siedziba Biura Rachunkowego Percentum znajduje się w Bytomiu, na ulicy Wrocławskiej 122/16-17 (budynek PEC / Straż Miejska). Nasz obszar działania to przede wszystkim okoliczne miasta: Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Radzionków i Tarnowskie Góry, ale zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Biura firmy z całego Śląska i innych regionów Polski.

Nasze Biuro Rachunkowe na zdjęciach

Księgowe w siedzibie naszego biura rachunkowegoBiuro Rachunkowe Percentum, godz. otwarcia: 7.30-15.30 - napis na drzwiach prowadzących do biura

Wnętrze naszego biuraPercentum - logo naszego Biura Rachunkowego
Dodatkowe informacje

Używam Comarch Optima

Numer certyfikatu księgowego

Elektroniczny panel komunikacji z klientem SaldeoSMART

Biuro Rachunkowe Percentum - Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17  tel: 535 515 535,  mail: biuro@percentum.pl Logo Facebook
Biuro Rachunkowe Percentum
Bytom (Śląsk) ul. Wrocławska 122/16-17
tel: 535 515 535
mail: biuro@percentum.pl
Logo Facebook
Zobacz jak do nas dojechać z miasta: Bytom, Radzionków, Chorzów, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Menu: Strona główna | O Biurze | Cennik | Oferta | Kontakt

Usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych
prowadzenie KPiR (księgi przychodów i rozchodów)
prowadzenie ewidencji ryczałtowych
obsługa płacowa i kadrowa
pomoc w założeniu własnej firmy
prowadzenie księgowości małej i dużej firmy
prezentacja wyników finansowych